Wypożyczenie samochodu w Olsztynie - jaki to koszt?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wypożyczalnie samochodów pojawiają się w coraz większej ilości miast. Często w większych miastach działa ich po kilka lub nawet kilkanaście. Dlatego klienci mają duży wybór i mogą dobrać ofertę idealnie pasującą do swoich potrzeb. Jednym z miast, w których korzystanie z usług wypożyczalni samochodów staje się coraz popularniejsze jest Olsztyn. Z jakimi kosztami wynajmu samochodów należy się liczyć w tym mieście?

Ile zapłacimy za wynajem samochodu w Olsztynie?

Wypożyczalnie działające w większych miastach często mają swoje oddziały również w innych miejscowościach w kraju. Zazwyczaj znajdują się one w miastach, gdzie są porty lotnicze lub ważne węzły kolejowe, gdyż dużą grupą klientów takich firm są osoby podróżujące służbowo. Jedną z takich wypożyczalni jest między innymi carfree.pl. Dlatego ceny, z jakimi trzeba się liczyć w Olsztynie, będą obowiązywały również w innych oddziałach danej firmy. W przypadku wyżej wspomnianej wypożyczalni koszt wypożyczenia będzie zależał od długości najmu oraz klasy samochodu, na jaki się zdecydujemy. Przykładowo ceny najmu za samochód z segmentu A np. Fiata Pandę czy Skodę Citigo zaczynają się od 95 zł za dobę. Natomiast za pojazd z segmentu C np. Opel Astra Seden, będzie trzeba zapłacić 119 zł za dobę.

Jeżeli szukasz informacji, gdzie można wypożyczyć samochód w Olsztynie – zajrzyj do artykułu Wynajem długoterminowy – gdzie wypożyczyć samochód w Olsztynie?

Co jest ważne przy zawieraniu umowy z wypożyczalnią?

Warto pamiętać, że do ceny podstawowej podanej na stronie internetowej mogą być doliczone dodatkowe opłaty, np. za podstawienie samochodu w inne miejsce niż siedziba firmy czy dworzec albo za obsługę w godzinach wieczornych. Dlatego istotne jest to, aby dokładnie zapoznać się z regulaminem firmy, a także treścią umowy. Przed podpisaniem dokumentów należy również zapoznać się ze stanem technicznym pojazdu i wszelkie uwagi uwzględnić w protokole odbioru pojazdu, który zazwyczaj wcześniej jest przygotowywany przez pracownika firmy, aby usprawnić formalności.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 maj 2019 17:53