Ranking bukmacherów. Najlepsze firmy działające w Polsce

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jacy bukmacherzy przygotowali dla swoich klientów najkorzystniejszą ofertę? Odpowiedzi na to pytanie warto poszukać w rankingu bukmacherów. Przedstawiamy 4 pierwsze miejsca.

 

  1. Legalni bukmacherzy: LV BET

  2. Ranking bukmacherów: Noblebet

  3. Dobry bukmacher: Betclic

  4. Ranking bukmacherów: Betfan

 

Wymóg posiadania ministerialnej licencji dla bukmacherów według niektórych obserwatorów branży miał doprowadzić do jej upadku. Jak jednak możemy ocenić z dzisiejszej perspektywy stało się zupełnie inaczej. Pierwsze licencje wydano tuż po wprowadzeniu nowych przepisów, a nowych legalnych bukmacherów wciąż przybywa. Dla graczy to z całą pewnością świetna wiadomość. Spora liczba buków może jednak utrudniać wybór firmy. Rozwiązaniem takich problemów może okazać się ranking bukmacherów. Kto znajduje się na jego czołowych pozycjach?

 

Legalni bukmacherzy: LV BET

LV BET na polskim rynku obecny jest już od czterech lat. Przez ten czas zdążył zdobyć spore uznanie wśród graczy, którzy docenili starannie dobierane promocje oraz spory bonus powitalny. Rejestrując się w serwisie LV BET, możecie dwukrotnie powiększyć swój stan konta. Firma stworzyła pierwszy w kraju system umożliwiający w ramach promocji wygrać nawet 2,5 tysiąca złotych przy obstawieniu zaledwie 2,5 złotego.

 

Ranking bukmacherów: Noblebet

Noblebet to stosunkowo młody członek grona legalnie działających w Polsce bukmacherów. Niezbyt długa obecność na rynku nie przeszkodziła jednak firmie zdobyć wielu klientów. Zainteresowanie jej ofertą nie bierze się oczywiście znikąd. Na tle konkurentów wyróżnia się przede wszystkim największym bonusem powitalnym – w Noblebet wynosi on aż 1650 złotych.

 

Dobry bukmacher: Betclic

Betclic to bukmacher doskonale znany wielu europejskim graczom. Ta angielska firma powstała 15 lat temu i od tamtego czasu zdobywa fanów w kolejnych krajach. W Polsce działa już od jakiegoś czasu, jednak po wprowadzeniu wymogu posiadania licencji chwilowo zawiesił działalność, by wznowić ją wraz z uzyskaniem pozwolenia – miało to miejsce w 2019. Nowi gracze mogą liczyć na kod powitalny zapewniający cashback to 500 złotych oraz kod promocyjny.

 

Ranking bukmacherów: Betfan

Betfan to kolejny przedstawiciel bukmacherów obecnych na polskim rynku od stosunkowo niedawna – licencję od Ministerstwa Finansów otrzymał dopiero w ubiegłym roku. To na szczęście nie przeszkodziło mu w zdobyciu uznania klientów w naszym kraju. Tych kusi przede wszystkim spory bonus – korzystając ze wszystkich promocji dostępnych dla nowych graczy mogą oni zyskać aż 3 tysiące złotych.

undefined


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339