Casting do 29 edycji Miss Warmii i Mazur

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Świat piękna i mody każdego dnia ma inne odcienie. To sprawia, że mimo wieloletniego doświadczenia ten obszar nieustannie nas zaskakuje, a my z pasją odkrywamy go na nowo. Nie popadając w rutynę, nie ulegając standardom od lat organizujemy i produkujemy najważniejszy, największy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w krainie 1000 jezior - Miss Warmii i Mazur.

Konkurs Miss Warmii i Mazur cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur, która w następstwie staje się reprezentantką regionu w najbardziej prestiżowych konkursach w kraju i za granicą. Nagrody i oprawa, która towarzyszy wielkiej gali sprawia, że jesteśmy najbardziej prestiżowym konkursem w regionie. Miss Warmii i Mazur to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Do konkursu systematycznie wprowadzane są uzasadnione innowacje. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu zarównow kraju jak i na świecie.

Mamy się również kim pochwalić! 

To w naszym konkursie Magdalena Bieńkowska została wybrana najpiękniejszą dziewczyną Warmii i Mazur. A w 2015 roku zdobyła koronę najpiękniejszej polki w konkursie Miss Polski.

Iza Krzan uczestniczka naszego konkursu zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur Nastolatek a w 2016 roku została wybrana na Miss Polonia. Teraz Iza jest znaną prezenterką telewizyjną prowadzi między innymi "Koło fortuny".

Aleksandra Grysz wybrana na Miss Warmii i Mazur, a następnie zdobywczyni korony Miss Earth, która również została prezenterką w TVP.

Karolina Wasilewska nasza finalistka wybrana na Miss Warmii i Mazur w 2018 roku robi oszałamiającą karierę występując w teledyskach topowych polskich piosenkarzy oraz jako ring girls podczas gal MMA.

Very Wang projektantka sukni ślubnych pokazała swoją nową kolekcję na jesień i zimę 2018. Znalazły się w niej koronkowe kreacje i modele z turniurą. Twarzą kampanii Vera Wang Bridal została Polka! Alicja Jankowska finalistka Miss Warmii i Mazur.
Konkurs Miss Warmii i Mazur to nie tylko wybór najpiękniejszej dziewczyny, ale przede wszystkim otwarcie drzwi do kariery dla naszych uczestniczek.

Zapraszamy wszystkie dziewczyny do udziału w prestiżowym konkursie Miss Warmii i Mazur. Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę Miss Warmii i Mazur? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać swoje zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej szczegółów na stronie www.misswarmiiimazur.pl 
Źródło: Organizator Miss Warmii i Mazur.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany czwartek, 09 styczeń 2020 21:20