Mimo zmiany nazwiska kary grzywny musieli opłacić

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Funkcjonariusze Straży Granicznej na drogowym przejściu granicznym w Bezledach przerwali podróż 2 osobom poszukiwanym listami gończymi za nieuregulowane kary grzywny.

Wczoraj na drogowym przejściu granicznym w Bezledach na kierunku wjazdowym do Polski, funkcjonariusze SG zatrzymali 2 obywateli Rosji. 28-latek podróżował z żoną. Okazało się, że zmienił nazwisko, ponieważ był poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości za nieopłaconą grzywnę. W trakcie sprawdzania zatrzymanego mężczyzny, funkcjonariuszka z PSG w Bezledach rozpoznała jego żonę, która wcześniej przekraczała granicę na innym nazwisku. Wobec 27-letniej Rosjanki prowadzono czynności weryfikacyjne w związku z zarządzeniem jej poszukiwania również za nieuregulowaną grzywnę. Kobieta od 2016 roku nie zapłaciła kary za wcześniejszy przemyt papierosów, wyszła za mąż, przybrała nazwisko męża i myślała, że nikt już o niej nie będzie pamiętał.

Małżeństwo z Rosji uregulowało zasądzone kary grzywny i ruszyło w dalszą podróż. 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339