Dwoje kierujących straciło prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwa prawa jazdy za przekroczenie prędkości o 54 km/h w obszarze zabudowanym. Uprawnienia straciła mieszkanka Wałbrzycha i mieszkaniec gm. Bartoszyce. W sobotę 27 lipca 2019 roku w miejscowości Troszkowo i Galiny policjanci ruchu drogowego z bartoszyckiej komendy policji zatrzymali dwoje kierujących, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy utraciła 45 – letnia mieszkanka Wałbrzycha i 27 – letni mieszkaniec gm. Bartoszyce. Obydwoje jechali 104 km/h w miejscu gdzi e dopuszczalna prędkość to 50 km/h. Pamiętajmy! Nadmierna prędkość jest nadal jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, Jadąc zbyt szybko odbieramy sobie czas na odpowiednią reakcję na sytuację na drodze i ryzykujemy życie i zdrowie swoje oraz innych.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339