Jechała z małym dzieckiem – dachowała po zderzeniu z przydrożnym drzewem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

31 – latka i jej 2 – letnia córeczka mogą mówić o dużym szczęściu. Audi, którym jechały uderzyło w drzewo i dachowało. Samochód został poważnie uszkodzony. Kobieta z dzieckiem trafiły do szpitala, tam okazało się, że dziewczynka ma ogólne potłuczenia. Przyczyny tego zdarzenia nie są znane, 32 – latka nie potrafiła powiedzieć co się stało, przyznała tylko, że nie założyła okularów i straciła ostrość widzenia. Kobieta odpowie za wykroczenie spowodowania kolizji drogowej.

W sobotę 7 września br., po 20 – tej na trasie Żydowo – Leginy (W512), doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kobieta z 2 – letnią córką jechała audi A3 w kierunku Bartoszyc, z nieustalonych przyczyn uderzyła w przydrożne drzewo, po czym audi dachowało i wróciło na koła. Kobieta o własnych siłach wyszła z auta zabierając dziecko. O zdarzeniu poinformowały mieszkanki pobliskiej miejscowości, które przejeżdżały tą drogą i zauważyły wrak auta, oraz stojącą na drodze matkę z dzieckiem. 31 – latka przyznała policjantom, że nie założyła okularów i w pewnym momencie straciła ostrość widzenia i być może dlatego uderzyła w drzewo. Za spowodowanie kolizji drogowej, w postępowaniu przed sądem grozi kara grzywny w kwocie do 5 tys. zł.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339