Niebezpieczna kolizja drogowa na głównej ulicy Bisztynka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to powód licznych zdarzeń drogowych. Przyczyna ta jest wymieniana jako główny powód wypadków drogowych, do których doszło w minionym roku. Zdarzenie dostawczego fiata z osobowym seatem okazało się kolizją drogową. 61 – latek kierujący seatem, który po zdarzeniu trafił do szpitala nie odniósł poważnych obrażeń. Mężczyzna odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wczoraj, (11.12.br.), w Bisztynku na skrzyżowaniu ul. Niepodległości z ul. Grodzką i Ogrodową zderzył się dostawczy fiat i osobowy seat. Policjanci wstępnie ustalili, ze kierujący seatem 61 – latek wyjeżdżając z ul. Ogrodowej w kierunku ul. Grodzkiej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ul. Niepodległości 32 – latkowi kierującemu fiatem. Fiat uderzył przodem w prawy bok seata. Obaj kierujący byli trzeźwi. 61 – latek został przewieziony do szpitala gdzie, po badaniach okazało się, że nie doznał obrażeń ciała. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym – kolizję, w postępowaniu przed sądem grozi kara grzywny do 5 tys. zł.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339