Nie miał uprawnień, miał za to ponad 3 ‰ i spowodował kolizję

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mężczyzna jadący mercedesem miał 3,3 ‰ alkoholu w organizmie. Wykonywał „dziwne” manewry na drodze, chcąc zjechać w boczną drogę. W rezultacie włączył wsteczny bieg i wjechał w samochód innemu kierującemu, który to zatrzymał się, aby umożliwić mu zjazd. Pijany 31 - latek po zdarzeniu nie czekał na przyjazd policji. Poszedł po trzeźwego kierowcę, bo jak się okazało sam nie miał prawa jazdy. Mieszkaniec gm. Bartoszyce odpowie za przestępstwo i wykroczenie.

Wczoraj, (5.02.br.,), na trasie Węgoryty – Maszewy, (droga 1400N) doszło do kolizji drogowej, którą spowodował pijany 31 – latek kierujący mercedesem. Mężczyzna miał w organizmie 3,3 ‰ alkoholu i kierując nie mógł zjechać w boczną drogę. Jadący za mercedesem mężczyzna kierujący BMW widząc nieudolną jazdę mężczyzny zatrzymał się i czekał, aż ten trafi w zjazd. W pewnej chwili 31 – latek włączył wsteczny bieg i cofając wjechał w BMW. Po zdarzeniu pijany 31 – latek wysiadł z auta i nie czekając na przyjazd policjantów poszedł po drugiego kierowcę, bo przypomniał sobie, że nie ma przecież prawa jazdy. Mężczyzna odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i wykroczenie spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za brak uprawnień już otrzymał mandat karny w kwocie 500 zł. 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany wtorek, 11 luty 2020 14:49