Wypadek drogowy z udziałem dwóch osobówek

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym brało udział 5 osób. Do zdarzenia doszło na drodze W 592 w miejscowości Łabędnik, zderzyły się tam dwie osobówki. Do zdarzenia doszło w trakcie manewru wyprzedzania audi przez dacię. Kierujący audi będąc wyprzedzanym skręcił w lewo, dacia uderzyła w jego bok i wypadła z drogi do rowu. Dwie osoby podróżujące audi trafiły do szpitala. Jedna z nich ma poważne obrażenia. Dochodzenie pomoże w wyjaśnieniu wszelkich okoliczności tego wypadku.

Wczoraj, (11.02.20 r.), około 14:30 na drodze W592 w miejscowości Łabędnik doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się tam audi z dacią. Obaj kierujący jechali w kierunku Bartoszyc. Policjanci ustalili, że gdy 37 – latek kierujący dacią wyprzedzał audi, kierujący nią 63 – latek skręcił w lewo w drogę gruntową. Na wskutek uderzenia dacia wypadła z drogi i przewróciła się w rowie. W zdarzeniu brało udział łącznie 5 osób. 3 jechały audi, 2 dacią. Dwie osoby jadące audi trafiły do szpitala, jedna z nich ma poważne obrażenia.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku drogowego, zabezpieczyli oba auta na parkingu strzeżonym. To, który mężczyzna jest winny temu zdarzeniu wyjaśni dochodzenie.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany czwartek, 12 marzec 2020 17:17