Bartoszyce/Sępopol: Poszukiwani zatrzymani przez policjantów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn, w tym jednego, za którym sąd wydał list gończy. Pozostali dwaj musieli trafić za kraty, bo nie opłacili grzywien za przestępstwa skarbowe. Wszyscy trzej nie stawili się do zakładu karnego, trafili więc do policyjnych cel skąd zostali przewiezieni do miejsca prawnej izolacji.

Wczoraj, (3.02.21r.), po godz. 8:00 policjant w wydziału kryminalnego zatrzymał 36 – latka poszukiwanego listem gończym. Mieszkaniec gm. Bartoszyce ma do odbycia karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Przed godz. 10:00 dzielnicowi z Sępopola w jednej z gminnych miejscowości zatrzymali 37 – latka, który ma do odbycia 175 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za nie opłacone grzywny.

Przed godz. 11:00 dzielnicowa z Bezled zatrzymała poszukiwanego 30 – latka, który spędzi w zakładzie karnym najbliższe 60 dni. To kara zastępcza za nieopłaconą grzywnę.

Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a następnie zostali przewiezieni do zakładu karnego.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany czwartek, 11 luty 2021 06:21