• 26 marzec 2019
  • 9105

BOSiR oficjalnym partnerem Warmińsko-Mazurskiej Karty Seniora

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Warmińsko-Mazurska Karta Seniora” zrzesza coraz większą liczbę partnerów. Do tego grona dołączył również Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Podpisanie umowy o współpracy odbyło się 22 lutego w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. Podpisy pod nią, z ramienia BOSiR, złożył Dyrektor Norbert Gromulski. Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego reprezentowała Sylwia Jaskulska, członek Zarządu.

W ramach zawartego porozumienia BOSiR zadeklarował zniżki przy korzystaniu z basenu oraz lodowiska według poniższego zestawienia:

- Basen Miejski – bilet ulgowy (cena standardowa) - 5 zł / (cena z Kartą Seniora) - 4 zł

- Lodowisko – bilet ulgowy (cena standardowa) – 2 zł / (cena z Kartą Seniora) – 1 zł

Program „Warmińsko-Mazurska Karta Seniora” jest jednym z działań wpisujących się w program „Polityka senioralna województwa warmińsko-mazurskiego na lata 2014-2020”. Przy jego wdrażaniu zakłada się współdziałanie z organizacjami pozarządowymi. Szczególnie tymi, które zrzeszają osoby starsze, a także z instytucjami publicznymi, przedsiębiorcami oraz innymi jednostkami samorządu terytorialnego.

Do korzystania z Karty Seniora uprawnione są osoby, które ukończyły 60-ty rok życia.

Więcej informacji o Warmińsko-Mazurskiej Karcie Seniora na stronie internetowej

https://warmia.mazury.pl/polityka-spoleczna/warminsko-mazurska-karta-seniora


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339