Komunikat Wodociągowo-Ciepłowniczej Spółki z o.o. COWIK w Bartoszycach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym Zarząd Wodociągowo-Ciepłowniczej Spółki z o.o. „COWIK” w Bartoszycach uprzejmie informuje, że jesteśmy gotowi do rozpoczęcia dostawy ciepła do budynków zasilanych w ciepło przez Spółkę COWIK. Rozpoczęcie dostawy ciepła następuje niezwłocznie tylko i wyłącznie na pisemny (np.e-mail) wniosek właściciela budynku, administratora, zarządcy lub innej upoważnionej osoby oraz po złożeniu oświadczeniu, że instalacja centralnego ogrzewania jest gotowa do odbioru ciepła.

Wnioski należy kierować do kierownika Zakładu Energetyki Cieplnej w Bartoszycach przy ul. Bema 36 lub na adres e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pragniemy zauważyć, że niemal wszystkie budynki są zasilane z węzłów ciepłowniczych, które w trosce o Odbiorców zostały wyposażone w regulatory pogodowe, utrzymujące temperaturę wody zasilającej instalację centralnego ogrzewania w zależności od warunków zewnętrznych. W przypadku ocieplenia (np. w dzień) ww. regulatory pogodowe samoczynnie ograniczają dostawy ciepła, zaś podczas ochłodzenia (np. w nocy) powodują wzrost dostawy ciepła do budynków. Dla zapewnienia Państwu komfortu cieplnego zapewniamy możliwość rozpoczęcia dostawy ciepła w najbliższym czasie. W związku z powyższym oczekujemy na wnioski Odbiorców na rozpoczęcie dostawy ciepła.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 wrzesień 2019 08:31