Bartoszyce: Sprawca przemocy odizolowany od ofiary

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

28 – latek odpowie przed sądem za swoje zachowanie wobec żony. Mężczyzna awanturował się z żoną, dusił ją, kopał, szarpał za włosy. 28 – latek usłyszał zarzut znęcania się nad żoną. Prokurator zdecydował wobec mężczyzny o policyjnym dozorze, zakazie zbliżania się do żony i wydał mu nakaz opuszczenia mieszkania. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, (5.01.21r.), prokurator zdecydował o policyjnym dozorze wobec 28 – latka podejrzanego o przestępstwo znęcania się nad żoną. Mężczyzna ma też zakaz kontaktowania się z kobietą i musi wyprowadzić się z mieszkania. 28 – latek został zatrzymany przez policjantów w poniedziałek 4 stycznia br., po tym jak wszczął awanturze z żoną. Kobieta zdecydował się złożyć zawiadomienie i opowiedzieć, co działo się w ich domu w okresie ostatnich 3 miesięcy. 28 – letni mieszkaniec Bartoszyc usłyszał zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną. Za przestępstwo znęcania się nad osoba najbliższą kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawiania wolności.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339